„Všetci sme anjeli s jedným krídlom. Ak chceme lietať, musíme sa objať.“

25.03.2020 16:47
Spoločnosť

Autor : Bianka Červená, ZŠ Rozmarínová, Komárno

Späť na úvod

„Všetci sme anjeli s jedným krídlom. Ak chceme lietať, musíme sa objať.“

Luciano De Crescenzo


    Určite ste v priebehu februára zaregistrovali plagáty a reklamy na posledný ročník ihriska Žihadielka. Lidl tento projekt uskutočňuje každý rok. Bohužiaľ, tento ročník ihriska Žihadielka bol posledný.

    Naše mesto (Komárno) síce už ihrisko malo, no pokúšalo šťastie získať ešte ďalšie. Boli ľudia, ktorým sa tento nápad nepáčil a radšej podporili iné mesto, no boli naopak ľudia, ktorí aj naďalej podporovali Komárno. Ja a moja mamina sme zostali stáť pri našom meste. Síce, ja už takéto ihriská nevyužívam, ale menšie deti z môjho mesta by ihrisko potešilo /a ja som rada, keď je niekto šťastný/, preto som hlasovala.

    Naša snaha nebola márna a Komárno vyhralo už svoje tretie ihrisko. Bola som veľmi šťastná, ako sa ľudia vedia spojiť a spolupracovať. Vyzbierali sme neuveriteľných 508 183 hlasov - ako povedal Luciano De Crescenzo "Všetci sme anjeli s jedným krídlom. Ak chceme lietať, musíme sa objať."

    A ešte mám jednu čerešničku na torte. Mojej mamine sa podarilo vyhrať darček za to, že mesto podporovala. Vyhrali sme Fiesta misu pre štyri osoby. Som veľmi šťastná, že naše mesto má ľudí, ktorí vedia spolupracovať a tak byť silnejší.