Rebríček novinárov mesiaca

Novinár mesiaca - marec 2021

Späť na úvod

Poradie Meno novinára Zo školy
1 Bianka Červená ZŠ Rozmarínová, Komárno
2 Miriam Benková ZŠ Gemerská, Plešivec
3 Kevin Havrila ZŠ Tatranská Lomnica
4 Janka Hubová ZŠ Tatranská Lomnica
5 Timea Leštachová ZŠ Tatranská Lomnica
6 Karolína Tomšová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
7 Klaudia Majerčáková ZŠ Hronské Kľačany
8 Dominika Tarjanová ZŠ s MŠ Bajerov
9 Silvia Lepiešová ZŠ Hronské Kľačany
10 Rebeka Ivanicka ZŠ Hronské Kľačany
11 Laura Drahošová ZŠ Tatranská Lomnica
12 Gabriela Bieliková SŠ Ľ. Štúra, Dudince
13 AVANTIKA ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom
14 Viera Helbichová ZŠ Bernolákova 16, Košice
15 Sofia Horňáčková ZŠ Rozmarínová, Komárno
16 Timea Brezinova ZŠ Hronské Kľačany
17 Bibiana Molnárová ZŠ Hronské Kľačany
18 Nina Porhinčáková, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
19 Ema Bendová ZŠ Tatranská Lomnica
20 Lucia Baloghová ZŠ Tatranská Lomnica
21 Tamara Kollárová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
22 Martina Viselková, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
23 Michal Krolák ZŠ Tatranská Lomnica
24 Martin Mirga SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
25 Branko Flies, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
26 Barbora Hampelová ZŠ Gemerská, Plešivec
27 Barbora Sálusová ZŠ Tatranská Lomnica
28 Liliana Marčeková ZŠ Hronské Kľačany
29 Bianca Miličková, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
30 Viktória Slušná ZŠ Hronské Kľačany
31 Viktória Krištofová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
32 Soňa Švirecová, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
33 Matej Remenár SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
34 Lenka Majeríková, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
35 Michaela Pitelová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
36 Tomáš Salus ZŠ Tatranská Lomnica
37 Viliam Rigo, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
38 Timotej Krajčovič Gymnázium Ivana Kupca, Komenského, Hlohovec
39 Ben Havrila ZŠ Tatranská Lomnica
40 Nina Kukučkova ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom
41 Renáta Pástorová Szappanosová ZŠ Gemerská, Plešivec
42 Tomáš Majerík, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
43 Dominika Chudá ZŠ Hronské Kľačany
44 Lukáš Eliáš, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
45 Šimon Švirec, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
46 Nikola Mrugová ZŠ Tatranská Lomnica
47 Nelly Vilusová ZŠ Gemerská, Plešivec
48 Henrieta Hutlasová ZŠ s MŠ Hladovka
49 Erika Eliašová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
50 Júlia Kunová ZŠ Tatranská Lomnica
51 Ivka Jakubíková ZŠ Hlavná, Družstevná pri Hornáde
52 Tomáš Podstrelený, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
53 Fanni Hegedüs ZŠ Gemerská, Plešivec
54 Adam Hubač ZŠ Tatranská Lomnica
55 Martin Kubica, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
56 Lucia Petková ZŠ Hronské Kľačany
57 Michaela Kužmová, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
58 Sandra Onderová ZŠ Soľ
59 Nikol Gallo-Dorčák ZŠ Gemerská, Plešivec
60 Alex Nagy, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
61 Monika Sobolová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
62 Tomáš Kvasnica ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom
63 Marko Hubač ZŠ Tatranská Lomnica
64 Ema Andorová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
65 Samuel Belák ZŠ ul. J. Braneckého, Trenčianska Teplá
66 Laura Repková ZŠ Gejzu Dusíka, Mierová, Galanta
67 Bianka Pulenová ZŠ Gemerská, Plešivec
68 Viki Venthova ZŠ Rozmarínová, Komárno
69 Natália Strassburger SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova, Košice
70 Miriama Porhinčáková, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
71 Ivana Bačíková, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
72 Lívia Mrugová ZŠ Tatranská Lomnica
73 Samuel Lehocký, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
74 Soňa Krátka ZŠ s MŠ Hladovka
75 Natália Kasanová ZŠ s MŠ Vavrečka
76 Peter Parizek ZŠ Tatranská Lomnica
77 Marek Rudický ZŠ Tatranská Lomnica
78 Chiara Dzudziová ZŠ Komenského, Trebišov
79 Dajana Mrvová ZŠ s MŠ Šúrovce
80 Dagmar Moravčíková ZŠ Škultétyho, Nitra
81 Kristína Kovácsová ZŠ Gemerská, Plešivec
82 Ivana Šestáková ZŠ Bernolákova 16, Košice
83 Natália Kováčová ZŠ Tatranská Lomnica
84 Ninka Kovačova ZŠ Gejzu Dusíka, Mierová, Galanta
85 Kvetoslava Borošová ZŠ Soľ
86 Diana Vavreková ZŠ Soľ
87 Liana Nováčková SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova, Košice
88 Maroš Jakubík ZŠ Tatranská Lomnica
89 Kristína Banášová, 3. ročník ZŠ Pusté Úľany
90 Milan Burinský ZŠ Tatranská Lomnica
91 Valentína Burganová ZŠ s MŠ Ľubochňa
92 Boris Boron ZŠ Tatranská Lomnica
93 Lucia Oravcová ZŠ Bošany
94 Marianna Dolinková ZŠ Tatranská Lomnica
95 Radoslav Prekop, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
96 Natália Kováčová ZŠ Tatranská Lomnica
97 Ivanka Holičová, 4.A ZŠ Školská, Vrbové
98 Mika Miko ZŠ s MŠ Centrum I, Dubnica nad Váhom
99 Nikolas Pásztor ZŠ Školská, Handlová
100 Adriána Korčeková Spojená škola Turzovka
101 Denis Kulan ZŠ Pavla Horova, Bratislava
102 Christina Chovancová ZŠ Tríbečská, Topoľčany
103 Sophia F. ZŠ Martinská, Žilina
104 Lea Brnová, 4.A ZŠ Školská, Vrbové
105 Filip Močiliak ZŠ Bobrovec
106 Erik Franciška ZŠ Komenského, Trebišov
107 Petra Bednárová ZŠ Gejzu Dusíka, Mierová, Galanta
108 Jakub Hurajt ZŠ Tatranská Lomnica
109 Zuzana Klinovská SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
110 Monika Stupňanová ZŠ s MŠ Školská, Kamenná Poruba
111 Liana Kmecová ZŠ Soľ
112 Adam Grajcar ZŠ s MŠ Palín
113 Branislav Hanus ZŠ Nová Dedinka
114 Sabi Kramplová ZŠ Pavla Horova, Bratislava
115 Dominik Tamaši SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
116 Mária Pastirčáková ZŠ Bernolákova 16, Košice
117 Nikola Bellová SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
118 Nora Veselin Gavrilova, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
119 Samuel Kollárik, 3. ročník ZŠ Pusté Úľany
120 Oliver Ingeli, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
121 Nikola Kováčová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
122 Dagmar Modlová ZŠ Tatranská Lomnica
123 Marek Holekši ZŠ s MŠ Dolné Orešany
124 Denis Laven ZŠ Gemerská, Plešivec
125 Martina Sabolová SOŠ obchodu a služieb, Stavbárska, Martin
126 Ema Beňová SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova, Košice
127 Sofia Blahová, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
128 Nina Skácelová, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
129 Tomáš Chovanec, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
130 Dominik Chmela ZŠ Rozmarínová, Komárno
131 Adela Tarbajová ZŠ s MŠ Lipovce
132 Vanessa Hudakova ZŠ Pavla Horova, Bratislava
133 Karolína Tisoňová ZŠ Bobrovec
134 Andrej Barnáš ZŠ Tatranská Lomnica
135 Marek Pirko ZŠ Soľ
136 Tamara Nadzamová ZŠ Soľ
137 Maxim Lehotský ZŠ Bobrovec
138 Veronika Chabadová ZŠ s MŠ Zvolenská Slatina
139 Gabriel Ferdinand ZŠ Gemerská, Plešivec
140 Andrej Medvec ZŠ Hlavná, Družstevná pri Hornáde
141 Karolina Kolláriková, 9. ročník ZŠ Pusté Úľany
142 Alžbeta Bukovčanová ZŠ s MŠ J. S. Neresnického, Dobrá Niva
143 Zara Zamrawe, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
144 Jana Kroková ZŠ Soľ
145 Maroš Hrobár ZŠ s MŠ Hladovka
146 Adam Hlupík ZŠ Palešovo nám., Spišské Podhradie
147 Karin Mihalovičová, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
148 Lenka Vráblová ZŠ Veľké Uherce
149 Natália Balážová, 6. ročník ZŠ Pusté Úľany
150 Simona Drábová ZŠ Tatranská Lomnica
151 Viktória Chromuľáková ZŠ P. Škrabáka, M. Hattalu, Dolný Kubín
152 Helena Jirovská ZŠ Pavla Horova, Bratislava
153 Linda Donovalová Gymnázium Ivana Kupca, Komenského, Hlohovec
154 Lea Kováčiková ZŠ Tatranská Lomnica
155 Mariana Bužová ZŠ Soľ
156 Karolínka Zvardoňová ZŠ Pavla Horova, Bratislava
157 Antónia Morganová ZŠ Čaňa
158 žiaci ZŠ s MŠ Šintava
159 Diana Murínová ZŠ Dobšinského, Rimavská Sobota
160 Natália Dršková, 5. ročník ZŠ Pusté Úľany
161 Liliana Veselovská, 8. ročník ZŠ Pusté Úľany
162 Barbora Morháčová Gymnázium Ivana Kupca, Komenského, Hlohovec
163 Andrea Kerestešová ZŠ Soľ