08.04.2019 14:30
Šport

Autor : Tomáš Kováčik, ZŠ Tríbečská, Topoľčany

Späť na časopis

Naša škola sa veľmi zapája do rôznych športových súťaží. Nie vždy sa nám ale podarí umiestniť sa. To však nevadí! Musíme sa naučiť aj prehrávať. Dnes som si pre vás pripravila zoznam najaktuálnejších súťaží, v ktorých sme ale úspešní boli. Veď sme nejaké športové esá :-) ...

Volejbalistky v majstrovstvách kraja na 5. – 7. mieste Dňa 14. marca 2019 sa v Leviciach uskutočnili Majstrovstvá Nitrianskeho kraja vo volejbale žiačok základných škôl, ktorých sa zúčastnila ja naša škola. Aj napriek dvom prehrám, zanechali naše žiačky dobrý dojem nielen u súperov, ale aj u usporiadateľov týchto majstrovstiev.

Stolní tenisti s krajským majstrovským titulom Dňa 4. februára 2019 sa v Nitre uskutočnili Majstrovstvá Nitrianskeho kraja základných škôl v stolnom tenise. Zúčastnilo sa ich všetkých sedem víťazov jednotlivých okresov kraja. Naša škola zvíťazila vo všetkých zápasoch a stala sa tak majstrom kraja. Tým sa stolnotenisové družstvo žiakov kvalifikovalo na Majstrovstvá Slovenskej Republiky.

Veľký majstrovský úspech volejbalistiek Dňa 17. januára 2019 sa v telocvični Základnej školy Kovarce odohral finálový turnaj Majstrovstiev okresu Topoľčany vo volejbale žiačok základných škôl. Zúčastnili sa ich štyria víťazi základných skupín a hralo sa systémom každý s každým. Najúspešnejšia bola Základná škola Tribečská, ktorá zvíťazila vo všetkých troch zápasoch