Muzikál Boyband

29.05.2019 17:21
Kultúra

Autor : Patrícia Gabrišová, ZŠ A. Bagara Trenčianske Teplice

Späť na úvod

 Chlapčenské skupiny zažívali kedysi veľký boom a lákali množstvo fanúšikov, ktorí boli ochotní obetovať čokoľvek len kvôli ich hudbe. Atmosféru koncertov najznámejších chlapčenských kapiel (Take That, Westlife, Backstreet Boys) sme si pripomenuli dňa 16. apríla 2019 v Bratislave na Novej scéne za prítomnosti p. učiteľa Škrovánka a p. učiteľky Gabrišovej. Herci ako Thomas Puskailer, Martin Kaprálik či Marcel Ochranek ukázali svoj výnimočný herecký, ako aj spevácky talent v muzikáli Bad Boys, v ktorom okrem skvelých choreografií a najznámejších hitov nechýbala ani riadna dávka humoru. Zároveň sme sa presvedčili, že život slávnych hudobníkov nebol vôbec jednoduchý a často zažívali podobné, ak nie horšie problémy ako bežní ľudia, pretože aj vyrovnať sa s popularitou bolo (aj je) často náročné.

Ako sa nám predstavenie páčilo?

Kristína Sirotná (8. ročník)Toto predstavenie som videla už druhýkrát, predtým sa mi to zdalo lepšie, pretože som plno vecí nečakala a bola som prekvapená. Oproti prvému predstaveniu je teraz mnoho vecí pozmenených, ale je to veľmi dobrý muzikál.

Vanesa Husárová (9. ročník) : Páčilo sa mi muzikálové prevedenie, herci ma nezaujali. Stretla som tam svojich bývalých spolužiakov a bolo príjemné si oddýchnuť od školských povinností. Určite sa všetci zúčastnení zhodneme, že muzikálne predstavenie je príjemná zmena a za príjemný kultúrny zážitok a množstvo pozitívnych emócií ďakujeme !

Žiaci šiesteho, siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka